About

Kā jau noprotat, tad esmu no Latvijas, tomēr kopš 2009. gada dzīvoju Zviedrijā. Mans dzīves sapnis ir apceļot pasauli vairākas reizes daudz un dažādos veidos, kā arī kādu laiku padzīvot katrā pasaules reģionā. Šobrīd ar dzīvošanu nekur tālāk par Eiropu gan neesmu ticis. Mana otra lielākā aizraušanās ir kino, kas pagaidām palīdz man piepildīt savu sapni virtuāli, skatoties filmas no 200 pasaules valstīm. Nesmādēju arī fotografēšanu, tomēr esmu ļoti kritisks pret sevis radītajām bildēm un, jo vairāk fotografēju, jo vairāk saprotu, cik daudz vēl jāmācās, lai radītu rezultātu, kas patiktu arī pašam.

Blogā rakstu par visu, kas vien ienāk prātā, par to, par ko ir vēlme kaut ko uzrakstīt, padalīties ar citiem, paturēt sev atmiņā nākotnei, bet vismaz pagaidām tajā var izdalīt divas lielas kategorijas – filmas un dzīve Zviedrijā. Precīzāk gan būtu teikt dzīve Stokholmā, jo tā ir tā vieta, kur lielākoties uzturos. Varbūt neregulāriem bloga lasītājiem noderīga un īpaša varētu būt sadaļa Stockholm 101, kurā aprakstīti praktiski padomi, ko ņemt vērā pirms pārvākties un tikko pārvācoties uz Stokholmu vai jebkuru citu pilsētu Zviedrijā. Esmu aizsācis arī kādu interesantu projektu – 101 lieta 1001 dienā. Tā ietvaros esmu apņēmies paveikt paša izdomātu, bet vienmēr atliktu 101 lietu. Man tas jāpaveic līdz 2012. gada 16. decembrim, tomēr jau šobrīd zinu, ka visu padarīt neizdosies. Skatīsimies kā man ies, par to noteikti rakstīšu arī blogā.

Mani var meklēt arī twitterflickr un google.

5 comments so far

 1. […] par šādu navigācijas iespēju. Vislielāko paldies saku savam sākotnējās informācijas avotam Andrim Liedskalniņam – raksta “Kā lietot Google Maps telefonā bez interneta?” autoram. Man pašam […]

 2. Palasīju tavu blogu – interesanti! Tā kā uzturies Zviedrijā, Stokholmā, varbūt vari ieteikt kādu budžeta hoteli/hosteli divām naktīm?

 3. Jāsaka, ka “budžeta” ar “Stokholma” ne pārāk līmējas kopā, bet šo to ieteikt varu. Parasti viesnīcu numuriņi sākas no 70 EUR uz augšu, tomēr ir tāds viesnīcu tīkls Hotelformule1.com, kurš piedāvā divarpusvietīgas istabiņas (līdz 2 pieaugušie + 1 bērns). Viņiem ir arī viena viesnīca Stokholmā http://www.hotelformule1.com/gb/hotel-3065-formule1-stockholm-syd/index.shtml. Istabiņas cena ir 390 SEK (43 EUR) par nakti neatkarīgi no tā, vai tur uzturās viens, divi vai diviarpus cilvēki. Tā ir privāta istabiņa ar izlietni, dušas ir kopējās. Patālu no centra, bet ar metro diezgan viegli nokļūt centrā.

  Ir arī dažas skolas, kuras vasarā tiek pārveidotas par hosteļiem, bet tas notiek tikai vasarā. Tad gultasvietu var dabūt pat par 120 SEK. Parasti hostelī gultasvieta maksā ap/virs 200 SEK. Ir arī viena viesnīca Vanadis Hotell, kur divvietīgu istabiņu var dabūt par 550 SEK ar iekļautām brokastīm. Viesnīca ir salīdzinoši tuvu centram, tomēr tā nederēs klaustrofobiskiem cilvēkiem, jo lētākajās istabiņās nav logu.

 4. Ļoti interesants cilvēks esi! Ar lielu aizrautību izlasīju tavu rakstu par ceļojumu Portugāles Dienvidos. Tā kā šovasar gatavojamies Spānijas tūres ietvaros “iešaut” arī Portugālē, tad vaicāju draudzenei Googlei kādu pieredzes rakstiņu īsam ieskrējienam. Paldies, atradu to tavā rakstiņā.
  Lai tev veicas savu projektu realizācijā!

 5. Sveiki!
  Esmu no Latvijas.
  Ka var atrak atrast darbu Stokholmā?

Leave a reply