Chin-ups

Aug 08 2009 Other, ZviedrijaOne response so far

Biju dzirdējis par sportošanu pilsētvidē un redzējis parkour video, tomēr nezināju, ka priekšgājēji šādām izdarībām patiesībā ir tā sauktie  chinners. Chinners ir cilvēku grupa, kas nodarbojas ar chin-up, lai uztrenētu vienu konkrētu muskuļu grupu, turklāt dara to pilsētvidē visneparastākajos veidos. Un izrādās, ka šogad Stokholmas Ung08 festivāla ietvaros būs arī čempionāts šajā nodarbē. Tas norisināsies pašā pilsētas centrā Kungsträdgården no 11. līdz 15. augustam, tā kā, ja sanāk būt Stokholmā, noteikti iesaku piekāpt un pavērot – tam jābūt interesanti.

Uzzināju par to pavisam nejauši – pa Zviedrijas MTV visu laiku tika reklamēta 100% sportošana ar visai atraktīvu video. Sākumā domāju, ka interesantā veidā tiek reklamēts kāds sporta klubs, tomēr mēģinot atrast šo video internetā, atradu patieso informāciju, ka pati pilsēta ir viens liels sporta klubs 🙂

Video var redzēt kā paši chinneri stāsta par to, kas ir tas, ar ko viņi nodarbojas. Video ir zviedru valodā, bet ar angļu subtitriem:

httpv://www.youtube.com/watch?v=t0m3kwfBtTw

Viena no acij baudāmākajām lietām man šķita mad-up, kad treniņš sevī ietver īpašu risku, piemēram, pievilkties, karājoties virs metro eskalatora.

Info par čempionātu var atrast festivāla mājaslapā vai www.hundraprocent.com.

One response so far

  1. Krakie dzeki. Lai gan, katrs izklaidējas kā māk.

Leave a reply